NLP و ایجاد تغییرات سریع فردی

شروع موضوع توسط Nazanin ‏13/7/15 در انجمن معرفی کتابهای چاپ شده

1. Nazanin

Nazanin Moderator عضو کادر مدیریت

امتیاز دستاورد:
    38
    نویسندگان/ مترجم: جان گریندر، ریچارد بندلر/ هومن مجردزاده کرمانی

برنامه ریزی عصبی - کلامی نمونه ای قوی و روشن از تجارب انسانی و فن ارتباط است. با استفاده ازNLP می توانید هر نوع عمل و رفتار انسانی را با کمال دقت تفسیر کنید و از این طریق، تغییراتی سریع، عمیق و پایدار در افراد پدید آورید.

d2f36b8ad71655945b67cda4f6cb57f7.jpg
    برنامه ریزی عصبی - کلامی، علمی نوپاست و از عمر بسیاری از شیوه های آن چند سالی بیش نمی گذرد. با این که در گذشته نیز همیشه کسانی بوده اند که قدرتهای خود را به طریقه ای استثنایی به کار می گرفته اند ولی آنچه در NLP تازگی دارد، تحلیل علمی این تجارب و نحوه عملکرد این اشخاص استثنایی و قراردادن این روشها در اختیار عموم است. در واقع NLP فراتر از یک روش درمانی نوین است.
    نکته تازه ای که NLP به ما می آموزد این است که بدانیم دقیقا چه کاری باید انجام شود و آن کار را چگونه به انجام برسانیم. این کتاب، کتابی خواندنی و حاوی نمونه هایی جالب از تاثیرات شگفت انگیزNLP بر روی افراد است.

فهرست مطالب:
    سخن مترجم
    مقدمه دکتر سیدرضا جمالیان
    مقدمه دکتر عیسی جلالی
    پیشگفتار
    سخن نویسندگان
    فصل 1 : تجربه حسی
    فصل 2 : تغییر گذشتۀ فردی و نحوۀ سازماندهی آن
    فصل 3 : یافتن راههای تازه
    دیگ

انتشارات راه بین

ngo از این پست تشکر کرده است.
  2. ngo

ngo New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    با سلام
    این کتاب یکی از کتاب های اصلی و پایه ای در زمینه ان ال پی می باشد.
    من این کتاب ( NLP و ایجاد تغییرات سریع فردی )را قبلا" مطالعه کرده ام و الان برای پایان نامه ام به شدت نیاز مند این کتاب و نیز دو جلد جادوی کامیابی هستم.
    خیلی پیگیر این کتابها شدم ، حتی با انتشارات راه بین هم تماس گرفتم و با مدیر انتشارات صحبت کردم ، اما متاسفانه نتونستم به دستشون بیارم.تمام انقلاب رو زیر پا گذاشتم و موفق نشدم.
    میخواستم از شما تقاضا کنم اگر این کتابها را دارید ، بر بنده منت می گذارید اگر یک نسخه ( بصورت اسکن ، عکس و یا هر طوری که ممکن است ) از این کتابها را جهت تکمیل پایان نامه در اختیارم بگذارید.
    حاضر به پرداخت هزینه نیز هستم ، چون واقعا" گیر افتاده ام.
    با سپاس فراوان از شما و انجمن مشاورفا